ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

خرید انواع مودم فیبر نوری هواوی و فایبرهوم

فیلتر موجودیت
فیلتر براساس مشخصات فنی
  • شکل ظاهری
  • حداکثر پهنای باند
  • طول موج
  • حداکثر فاصله
  • نوع کانکتور
  • نوع فیبر
  • توان ارسال
  • حساسیت گیرنده
  • دمای کارکرد
  • DOM
  • Optical Components
فیلتر توسط سازنده

ماژول 1G SFP

ماژول‌های فیبر نوری یک گیگ (1 Gigbit Fiber Optic Modules) از فناوری فیبر نوری برای انتقال داده با سرعت 1Gbps استفاده می کند، که این یک سرعت ایده آل برای انتقال داده‌های حجیم می باشد. ماژول‌های یک گیگ با استفاده از کابل های فیبر نوری Single-Mode و Multiemode ارتباط بین تجهیزات شبکه (سوئیچ، روتر و مدیا کانورتور) را فراهم می آورند. این ماژول‌های فیبر نوری (ترنسیور) اغلب دارای پورت SC و LC هستند، که عملکرد قوی و پایداری دارند. همچنین می توان در شبکه های پر ترافیک و حساس از آن‌ها استفاده نمود.

ماژول‌های فیبر نوری 1G از استانداردهای مختلفی همچون 1000BASE-SX ،1000BASE-LX و 1000BASE-T پشتیبانی می‌نمایند، و در شبکه های LAN (Local Area Network) و WAN (Wide Area Network) مورد استفاده قرار می‌گیرند. مهم ترین ویژگی ماژول‌های فیبر نوری یک گیگ، سرعت بالا، مقاومت در برابر نویز و تداخلات الکترومغناطیسی، پهنای باند بالا می باشد.

شرکت ارتباط سازان شبکه سورین تامین کننده‌ی ماژول‌های فیبر نوری سیسکو و هواوی با بهترین قیمت و کیفیت می باشد.

مرتب سازی بر اساس
    نمایش در هر صفحه

    ماژول فیبر نوری هواوی ESFP 1550 nm 1.25g sm 80km

    ماژول فیبر نوری هواوی ESFP 1550 nm 1.25g sm 80km

    • حداکثر پهنای باند : 1.25Gbps 
    • طول موج : 1550nm 
    • حداکثر فاصله : 80km
    18,000,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC ZX SMD 80km

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC ZX SMD 80km 

    • حداکثر پهنای باند : 1000Mbps 
    • طول موج : 1550nm 
    • حداکثر فاصله : 80km
    15,000,000 ریال

    ماژول فیبر نوری هواوی ESFP 1310 nm 1.25G sm 10km

    ماژول فیبر نوری هواوی ESFP 1310 nm 1.25G sm 10km

    •  حداکثر پهنای باند : 1.25Gbps
    • طول موج : 1310nm
    •  حداکثر فاصله : 10km
    5,500,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC T

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC T

    🔸 حداکثر پهنای باند : 1000Mbps

    🔸 حداکثر فاصله : 100m

    5,000,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC LH SMD

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC LH SMD

    🔸 حداکثر پهنای باند : 1000Mbps

    🔸 طول موج : 1310nm

    🔸 حداکثر فاصله : 10km

    3,000,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC SX MMD

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC SX MMD

    🔸 حداکثر پهنای باند : 1.25Gbps

    🔸 طول موج : 850nm

    🔸 حداکثر فاصله : 550m OM2 MMF

    3,000,000 ریال

    ماژول فیبر نوری هواوی ESFP 1310nm STM4 10km

    ماژول فیبر نوری هواوی ESFP 1310nm STM4 10km

    🔸 حداکثر پهنای باند : 622Mbps

    🔸 طول موج : 1310nm

    🔸 حداکثر فاصله : 10km

    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC LH SMD 20KM

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC LH SMD 20KM 

    • حداکثر پهنای باند : 1000Mbps 
    • طول موج : 1310nm 
    • حداکثر فاصله : 20km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC SX MM

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC SX MM 

    • حداکثر پهنای باند : 1.25Gbps 
    • طول موج : 850nm 
    • حداکثر فاصله: 550m@50/125µm OM2 MMF 275m@62.5/125µm OM1 MMF 220m@62.5/125µm FDDI MMF
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC SX MM RGD

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC SX MM RGD 🔸 حداکثر پهنای باند : 1.25Gbps 🔸 طول موج : 850nm 🔸 حداکثر فاصله : 550m over OM2 MMF
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC TA

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC TA 🔸 حداکثر پهنای باند : 1000Mbps 🔸 حداکثر فاصله : 100m
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC ZX SM

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC ZX SM 🔸 حداکثر پهنای باند : 1000Mbps 🔸 طول موج : 1550nm 🔸 حداکثر فاصله : 80km
    تماس برای قیمت