ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

فیلتر موجودیت
فیلتر براساس مشخصات فنی
  • نام برند
  • شکل ظاهری
  • حداکثر پهنای باند
  • طول موج
  • حداکثر فاصله
  • نوع کانکتور
  • نوع فیبر
  • توان ارسال
  • حساسیت گیرنده
  • دمای کارکرد
  • DOM
  • Transmitter type
  • Power budget
  • Optical Components
  • Receiver overload
  • Receiver type
  • طول کابل
فیلتر توسط سازنده

ماژول‌های فیبر نوری (Fiber Optic Modules)

ماژول های فیبرنوری

ماژول‌های فیبر نوری (Fiber Optic Modules) یکی از اجزای اصلی در سیستم‌های ارتباطات فیبر نوری هستند و برای انتقال اطلاعات از نور استفاده می‌کنند. ماژول فیبر نوری (ترنسیور فیبر نوری) قطعه‌ای است که به عنوان یک مبدل فوتوالکتریک (photoelectric) عمل می‌کند به این صورت که سیگنال‌های الکتریکی را به نور و بالعکس تبدیل می‌کنند. این ماژول‌ها دارای ویژگی‌ای به نام hot-pluggable هستند به این معنا که به راحتی می‌توان آن را به دستگاه‌هایی چون سوئیچ و روتر بدون خاموش کردن دستگاه‌ها متصل و جدا نمود. ماژول‌ها بر اساس نوع کاربرد و سرعت انتقال دیتا دسته بندی می‌شوند. در زیر برخی از مهم‌ترین نوع‌های ماژول‌های فیبر نوری اشاره خواهیم کرد:

  1. SFP (Small Form-factor Pluggable)
  2. QSFP (Quad Small Form-factor Pluggable)
  3. XFP (10 Gigabit Small Form Factor Pluggable)
  4. CFP (C Form-factor Pluggable)
  5. GBIC (Gigabit Interface Converter)
  6. BiDi (Bidirectional) SFP
  7. Transceiver Module 
 
مرتب سازی بر اساس
    نمایش در هر صفحه

    ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP 40G LR4 10KM

    ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP 40G LR4 10KM 

    • حداکثر پهنای باند : 44.6Gbps (4x 11.2Gbps) 
    • طول موج : 1310nm 
    • حداکثر فاصله : 10km
    100,000,000 ریال %10 90,000,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP 40G ELR4

    ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP 40G ELR4 

    • حداکثر پهنای باند : 44.6Gbps (4x 11.2Gbps) 
    • طول موج : 1310nm 
    • حداکثر فاصله : 10km
    89,500,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G AOC 50CM

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G AOC 50CM

    • حداکثر پهنای باند: 100Gbps
    • طول موج: 850nm
    • طول کابل: 50CM
    83,000,000 ریال

    ماژول فیبر نوری هواوی SFP+ 1550nm 10G 80KM

    ماژول فیبر نوری هواوی SFP+ 1550nm 10G 80KM 

    • حداکثر پهنای باند : 11.3Gbps 
    • طول موج : 1550nm 
    • حداکثر فاصله : 80km
    79,200,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP 40G SR BD

    ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP 40G SR BD 

    • حداکثر پهنای باند : 40Gbps 
    • طول موج : 832nm - 918nm 
    • حداکثر فاصله : 150m@OM4
    69,300,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G AOC 30M, 100Gbps, 850nm

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G AOC 30M

    • حداکثر پهنای باند: 100Gbps
    • طول موج: 850nm
    • طول کابل: 30m
    61,000,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G ZR

    ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G ZR

    • حداکثر پهنای باند : 11.3Gbps
    •  طول موج : 1550nm
    •  حداکثر فاصله : 80km
    59,000,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G AOC 25M, 100Gbps, 850nm

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G AOC 25M
    حداکثر پهنای باند: 100Gbps
    طول موج: 850nm
    طول کابل: 25m (82.02ft)

    58,000,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM 1G EZX 1270 1610

    ماژول فیبر نوری سیسکو CWDM 1G EZX 1270 1610

    • حداکثر پهنای باند: 1000Mbps 
    • طول موج : 1270nm-1610nm 
    • حداکثر فاصله : 120km
    58,000,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G AOC 20M

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G AOC 20M

    • حداکثر پهنای باند: 100Gbps
    • طول موج: 850nm
    • طول کابل: 20m
    57,000,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G AOC 15M

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G AOC 15M
    حداکثر پهنای باند: 100Gbps
    طول موج: 850nm
    طول کابل: 15m

    54,500,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G AOC 10M

    ماژول فیبر نوری سیسکو 100G AOC 10M
    حداکثر پهنای باند: 100Gbps
    طول موج: 850nm
    طول کابل: 10m

    54,000,000 ریال