ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX80U 1490 1550 BIDI

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX80U 1490 1550 BIDI 

  • حداکثر پهنای باند : 1Gbps 
  • طول موج : 1490nm-TX/1550nm-RX 
  • حداکثر فاصله : 80km
19,500,000 ریال
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 120102007
تاریخ تحویل: 1 الی 2 روز

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX80U 1490 1550 BIDI 

ماژول فیبر نوری GLC BX80U 1490 1550 BIDI یک SFP (Small Form-Factor Pluggable) است که بر روی فیبر نوری Single-Mode (SMF) ارتباط را برقرار می‌کند. این ماژول فیبر نوری از طول موج 1490nm-TX برای ارسال و طول موج 1550nm-RX برای دریافت اطلاعات و داده‌ها استفاده می‌کند. همچنین می‌تواند داده‌ها را تا مسافت 80 کیلومتر منتقل کند. کانکتور ماژول فیبر نوریGLC BX80U  از نوع  Simplex LC است و با کابل‌های فیبر نوری که دارای این نوع کانکتور هستند سازگار می‌باشد. 

از آنجا که این ماژول فیبر نوری BIDI (Bi-Directional) است. در نقطه مقابل می‌بایست از ترنسیور GLC BX80D BIDI استفاده نمود. این ماژول برای انتقال داده‌ها در هر دو جهت از یک فیبر نوری استفاده می‌کند، که باعث افزایش کارایی و بهره‌وری در استفاده از فضای فیبر نوری می‌شود و به عنوان یک تجهیز پرکاربرد، در سیستم‌های شبکه‌ای مانند Data Centerها، شبکه‌های مخابراتی و شبکه‌های اترنت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

نامGLC BX80U 1490/1570 BIDI
نام برندسیسکو
شکل ظاهریSFP
حداکثر پهنای باند1Gbps
طول موج1490nm-TX/1550nm-RX
حداکثر فاصله80km
نوع کانکتورSimplex LC
نوع فیبرSMF
توان ارسال2dbm ~ 3dbm-
حساسیت گیرنده24dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsDFB BiDi

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX80U 1490 1550 BIDI 

ماژول فیبر نوری GLC BX80U 1490 1550 BIDI یک SFP (Small Form-Factor Pluggable) است که بر روی فیبر نوری Single-Mode (SMF) ارتباط را برقرار می‌کند. این ماژول فیبر نوری از طول موج 1490nm-TX برای ارسال و طول موج 1550nm-RX برای دریافت اطلاعات و داده‌ها استفاده می‌کند. همچنین می‌تواند داده‌ها را تا مسافت 80 کیلومتر منتقل کند. کانکتور ماژول فیبر نوریGLC BX80U  از نوع  Simplex LC است و با کابل‌های فیبر نوری که دارای این نوع کانکتور هستند سازگار می‌باشد. 

از آنجا که این ماژول فیبر نوری BIDI (Bi-Directional) است. در نقطه مقابل می‌بایست از ترنسیور GLC BX80D BIDI استفاده نمود. این ماژول برای انتقال داده‌ها در هر دو جهت از یک فیبر نوری استفاده می‌کند، که باعث افزایش کارایی و بهره‌وری در استفاده از فضای فیبر نوری می‌شود و به عنوان یک تجهیز پرکاربرد، در سیستم‌های شبکه‌ای مانند Data Centerها، شبکه‌های مخابراتی و شبکه‌های اترنت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

نامGLC BX80U 1490/1570 BIDI
نام برندسیسکو
شکل ظاهریSFP
حداکثر پهنای باند1Gbps
طول موج1490nm-TX/1550nm-RX
حداکثر فاصله80km
نوع کانکتورSimplex LC
نوع فیبرSMF
توان ارسال2dbm ~ 3dbm-
حساسیت گیرنده24dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsDFB BiDi
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی