ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX40U BIDI

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX40U BIDI

  • حداکثر پهنای باند : 1Gbps
  •  طول موج : 1310nm-TX/1550nm-RX
  • حداکثر فاصله : 40km
14,400,000 ریال
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 120102002
تاریخ تحویل: 1 الی 2 روز

ماژول فیبر نوری سیسکو  GLC BX40U BIDI

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX40U BIDI در زیر دسته ماژول‌های فیبر نوری تک کور یا BiDi قرار می‌گیرد. این ماژول فیبر نوری داده‌ها را با سرعت 1Gbps و با طول موج 1310nm-TX/1550nm-RX دریافت و ارسال می‌کند. ماژول فیبر نوری GLC BX40U به عنوان یکی از اجزای کلیدی در شبکه‌های فیبر نوری Single Mode  به کار می‌رود. ماژول‌های فیبر نوری تک کور به راحتی می توانند در شبکه های LAN (Local Area Network) و WAN (Wide Area Network) مورد استفاده قرار گیرند. همچنین این ماژول می‌تواند اطلاعات را تا فاصله‌ی 40km ارسال و دریافت نماید. 

نامGLC BX40U BIDI
نام برندسیسکو
شکل ظاهریSFP
حداکثر پهنای باند1Gbps
طول موج1310nm-TX/1550nm-RX
حداکثر فاصله40km
نوع کانکتورSimplex LC
نوع فیبرSMF
توان ارسال5dbm~0dbm-
حساسیت گیرنده23dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsDFB BiDi

ماژول فیبر نوری سیسکو  GLC BX40U BIDI

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX40U BIDI در زیر دسته ماژول‌های فیبر نوری تک کور یا BiDi قرار می‌گیرد. این ماژول فیبر نوری داده‌ها را با سرعت 1Gbps و با طول موج 1310nm-TX/1550nm-RX دریافت و ارسال می‌کند. ماژول فیبر نوری GLC BX40U به عنوان یکی از اجزای کلیدی در شبکه‌های فیبر نوری Single Mode  به کار می‌رود. ماژول‌های فیبر نوری تک کور به راحتی می توانند در شبکه های LAN (Local Area Network) و WAN (Wide Area Network) مورد استفاده قرار گیرند. همچنین این ماژول می‌تواند اطلاعات را تا فاصله‌ی 40km ارسال و دریافت نماید. 

نامGLC BX40U BIDI
نام برندسیسکو
شکل ظاهریSFP
حداکثر پهنای باند1Gbps
طول موج1310nm-TX/1550nm-RX
حداکثر فاصله40km
نوع کانکتورSimplex LC
نوع فیبرSMF
توان ارسال5dbm~0dbm-
حساسیت گیرنده23dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsDFB BiDi
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی