ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX40D BIDI

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX40D BIDI

  •  حداکثر پهنای باند : 1Gbps
  •  طول موج : 1550nm-TX/1310nm-RX
  •  حداکثر فاصله : 40km
14,000,000 ریال
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 120102001
تاریخ تحویل: 1 الی 2 روز

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX40D BIDI

ماژول GLC BX40D BIDI یک ترنسیور SFP است که توسط برند سیسکو طراحی و تولید شده است. این ماژول قادر به ارسال و دریافت داده با حداکثر پهنای باند 1Gbps بر روی فیبر نوری سینگل مود (SMF) با استفاده از طول موج‌های 1550nm برای ارسال و 1310nm برای دریافت می‌باشد.

ماژول فیبر نوری GLC BX40D BIDI تا فاصله 40 کیلومتر ارتباط را برقرار می‌کند و از کانکتور Simplex LC برای اتصال به فیبر نوری استفاده می‌کند. توان ارسال این ماژول در بازه 5dBm تا 0dBm است. دمای کارکرد این ماژول 0 تا 70 درجه سانتی‌گراد و یا 32 تا 158 درجه فارنهایت قرار دارد و از ویژگی DOM پشتیبانی می‌کند. از مؤلفه‌های نوری این ماژول می‌توان به DFB BiDi اشاره کرد.

نامGLC BX40D BIDI
نام برندسیسکو
شکل ظاهریSFP
حداکثر پهنای باند1Gbps
طول موج1550nm-TX/1310nm-RX
حداکثر فاصله40km
نوع کانکتورSimplex LC
نوع فیبرSMF
توان ارسال5dbm~0dbm-
حساسیت گیرنده23dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsDFB BiDi

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX40D BIDI

ماژول GLC BX40D BIDI یک ترنسیور SFP است که توسط برند سیسکو طراحی و تولید شده است. این ماژول قادر به ارسال و دریافت داده با حداکثر پهنای باند 1Gbps بر روی فیبر نوری سینگل مود (SMF) با استفاده از طول موج‌های 1550nm برای ارسال و 1310nm برای دریافت می‌باشد.

ماژول فیبر نوری GLC BX40D BIDI تا فاصله 40 کیلومتر ارتباط را برقرار می‌کند و از کانکتور Simplex LC برای اتصال به فیبر نوری استفاده می‌کند. توان ارسال این ماژول در بازه 5dBm تا 0dBm است. دمای کارکرد این ماژول 0 تا 70 درجه سانتی‌گراد و یا 32 تا 158 درجه فارنهایت قرار دارد و از ویژگی DOM پشتیبانی می‌کند. از مؤلفه‌های نوری این ماژول می‌توان به DFB BiDi اشاره کرد.

نامGLC BX40D BIDI
نام برندسیسکو
شکل ظاهریSFP
حداکثر پهنای باند1Gbps
طول موج1550nm-TX/1310nm-RX
حداکثر فاصله40km
نوع کانکتورSimplex LC
نوع فیبرSMF
توان ارسال5dbm~0dbm-
حساسیت گیرنده23dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsDFB BiDi
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی