ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

ماژول فیبر نوری سیسکو 10G BX 40D

ماژول فیبر نوری سیسکو 10G BX 40D

  • حداکثر پهنای باند : 10.3125Gbps
  • طول موج : 1330nm-TX/1270nm-RX
  • حداکثر فاصله : 40km
20,000,000 ریال
وضعیت موجودی: موجود در انبار
شناسه کالا در انبار: 120202005
تاریخ تحویل: 1 الی 2 روز

ماژول فیبر نوری سیسکو 10G BX 40D

ترنسیور فیبر نوری SFP-10G-BX40D سازگار با +SFP و می‌تواند تا 40 کیلومتر داده‌ها را از طریق فیبر نوری OS2 SMF (سینگل مود) از طریق یک کانکتور Simplex LC منتقل کند. این ماژول فیبر نوری 10G BX 40D، با قابلیت انتقال داده از طریق یک رشته فیبر نوری و با طول موج 1330nm داده‌ها را ارسال و با طول موج 1270nm دریافت می‌کند. همچنین ماژول فیبر نوری 10G BX 40D می‌تواند اطلاعات را تا مسافت 40 کیلومتر انتقال دهد.

نام10G BX40D
نام برندسیسکو
شکل ظاهری+SFP
حداکثر پهنای باند10.3125Gbps
طول موج1330nm-TX/1270nm-RX
حداکثر فاصله40km
نوع کانکتورSimplex LC
نوع فیبرSMF
توان ارسال1dbm ~ 5dbm
حساسیت گیرنده15dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsDFB BiDi

ماژول فیبر نوری سیسکو 10G BX 40D

ترنسیور فیبر نوری SFP-10G-BX40D سازگار با +SFP و می‌تواند تا 40 کیلومتر داده‌ها را از طریق فیبر نوری OS2 SMF (سینگل مود) از طریق یک کانکتور Simplex LC منتقل کند. این ماژول فیبر نوری 10G BX 40D، با قابلیت انتقال داده از طریق یک رشته فیبر نوری و با طول موج 1330nm داده‌ها را ارسال و با طول موج 1270nm دریافت می‌کند. همچنین ماژول فیبر نوری 10G BX 40D می‌تواند اطلاعات را تا مسافت 40 کیلومتر انتقال دهد.

نام10G BX40D
نام برندسیسکو
شکل ظاهری+SFP
حداکثر پهنای باند10.3125Gbps
طول موج1330nm-TX/1270nm-RX
حداکثر فاصله40km
نوع کانکتورSimplex LC
نوع فیبرSMF
توان ارسال1dbm ~ 5dbm
حساسیت گیرنده15dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsDFB BiDi
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی