زبان/ ارز

ماژول فیبر نوری سیسکو 10G BX 40D

ماژول فیبر نوری سیسکو 10G BX 40D

حداکثر پهنای باند: 10.3125Gbps
طول موج: 1330nm-TX/1270nm-RX
حداکثر فاصله: 40km
27,500,000 ریال
وضعیت موجودی: موجود نیست
شناسه کالا در انبار: 120202005
تاریخ تحویل: 1 الی 2 روز

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G BX40D: راه حلی ایده‌آل برای اتصال دستگاه‌های شبکه‌ای با سرعت بالا

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G BX40D یک ماژول +SFP برای اتصال دستگاه‌های شبکه‌ای به شبکه‌های فیبر نوری با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه (10Gbps) است. این ماژول با استفاده از فناوری فیبر نوری دوقطبی (BiDi) کار می‌کند و دارای یک پورت LC می‌باشد.

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G BX40D برای استفاده در شبکه‌های داخلی سازمانی، شبکه‌های دیتاسنتر، شبکه‌های مخابراتی و شبکه‌های ارتباطی طراحی شده است. این ماژول با ویژگی‌هایی مانند کوتاه بودن مسیر ارتباطی، پایداری و امنیت بالا، و کاهش هزینه‌های نگهداری، به عنوان یک راه حل ایده‌آل برای اتصال دستگاه‌های شبکه‌ای با سرعت بالا به شبکه‌های فیبر نوری شناخته می‌شود.

ماژول SFP 10G BX40D با استفاده از فناوری فیبر نوری دوقطبی (BiDi) کار می‌کند و به دلیل این ویژگی، قابلیت انتقال داده‌ها را با سرعت و کارایی بالا فراهم می‌کند. همچنین، با داشتن پایداری و امنیت بالا، این ماژول می‌تواند به عنوان یک راه حل امن و قابل اطمینان برای اتصال دستگاه‌های شبکه‌ای با سرعت بالا به شبکه‌های فیبر نوری مورد استفاده قرار گیرد.

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G BX40D با طراحی کوچک و جمع و جور، برای اتصال دستگاه‌های شبکه‌ای به شبکه‌های فیبر نوری طراحی شده است. با وجود اینکه این ماژول برای استفاده در شبکه‌های داخلی سازمانی، شبکه‌های دیتاسنتر، شبکه‌های مخابراتی و شبکه‌های ارتباطی طراحی شده است، اما همچنین می‌تواند در شبکه‌های کاربردی و شبکه‌های دسترسی به اینترنت نیز مورد استفاده قرار گیرد.

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G BX40D با پشتیبانی از فاصله ای حداکثر 40 کیلومتر، براین امکان را فراهم می‌کند که دستگاه‌های شبکه‌ای در فواصل بلند‌تر نیز به شبکه‌های فیبر نوری متصل شوند. همچنین، این ماژول دارای قابلیت دوطرفه بودن (duplex) است، به این معنی که داده‌ها به صورت همزمان در هر دو جهت انتقال پیدا می‌کنند.

استفاده از ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G BX40D به عنوان یک راه حل اتصال دستگاه‌های شبکه‌ای با سرعت بالا به شبکه‌های فیبر نوری، باعث کاهش هزینه‌های نگهداری و بهبود عملکرد شبکه می‌شود. همچنین، با داشتن ویژگی‌هایی مانند پایداری و امنیت بالا، این ماژول می‌تواند به عنوان یک راه حل امن و قابل اطمینان برای اتصال دستگاه‌های شبکه‌ای با سرعت بالا به شبکه‌های فیبر نوری استفاده شود.

در کل، ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G BX40D با ویژگی‌هایی مانند کوچک بودن، پایداری و امنیت بالا، قابلیت دوطرفه بودن، و پشتیبانی از فاصله بلند، به عنوان یک راه حل ایده‌آل برای اتصال دستگاه‌های شبکه‌ای با سرعت بالا به شبکه‌های فیبر نوری شناخته می‌شود.

 

خرید تخصصی با شبکه سورین

نام10G BX40D
نام برندسیسکو
شکل ظاهری+SFP
حداکثر پهنای باند10.3125Gbps
طول موج1330nm-TX/1270nm-RX
حداکثر فاصله40km
نوع کانکتورSimplex LC
نوع فیبرSMF
توان ارسال1dbm ~ 5dbm
حساسیت گیرنده15dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsDFB BiDi

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G BX40D: راه حلی ایده‌آل برای اتصال دستگاه‌های شبکه‌ای با سرعت بالا

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G BX40D یک ماژول +SFP برای اتصال دستگاه‌های شبکه‌ای به شبکه‌های فیبر نوری با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه (10Gbps) است. این ماژول با استفاده از فناوری فیبر نوری دوقطبی (BiDi) کار می‌کند و دارای یک پورت LC می‌باشد.

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G BX40D برای استفاده در شبکه‌های داخلی سازمانی، شبکه‌های دیتاسنتر، شبکه‌های مخابراتی و شبکه‌های ارتباطی طراحی شده است. این ماژول با ویژگی‌هایی مانند کوتاه بودن مسیر ارتباطی، پایداری و امنیت بالا، و کاهش هزینه‌های نگهداری، به عنوان یک راه حل ایده‌آل برای اتصال دستگاه‌های شبکه‌ای با سرعت بالا به شبکه‌های فیبر نوری شناخته می‌شود.

ماژول SFP 10G BX40D با استفاده از فناوری فیبر نوری دوقطبی (BiDi) کار می‌کند و به دلیل این ویژگی، قابلیت انتقال داده‌ها را با سرعت و کارایی بالا فراهم می‌کند. همچنین، با داشتن پایداری و امنیت بالا، این ماژول می‌تواند به عنوان یک راه حل امن و قابل اطمینان برای اتصال دستگاه‌های شبکه‌ای با سرعت بالا به شبکه‌های فیبر نوری مورد استفاده قرار گیرد.

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G BX40D با طراحی کوچک و جمع و جور، برای اتصال دستگاه‌های شبکه‌ای به شبکه‌های فیبر نوری طراحی شده است. با وجود اینکه این ماژول برای استفاده در شبکه‌های داخلی سازمانی، شبکه‌های دیتاسنتر، شبکه‌های مخابراتی و شبکه‌های ارتباطی طراحی شده است، اما همچنین می‌تواند در شبکه‌های کاربردی و شبکه‌های دسترسی به اینترنت نیز مورد استفاده قرار گیرد.

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G BX40D با پشتیبانی از فاصله ای حداکثر 40 کیلومتر، براین امکان را فراهم می‌کند که دستگاه‌های شبکه‌ای در فواصل بلند‌تر نیز به شبکه‌های فیبر نوری متصل شوند. همچنین، این ماژول دارای قابلیت دوطرفه بودن (duplex) است، به این معنی که داده‌ها به صورت همزمان در هر دو جهت انتقال پیدا می‌کنند.

استفاده از ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G BX40D به عنوان یک راه حل اتصال دستگاه‌های شبکه‌ای با سرعت بالا به شبکه‌های فیبر نوری، باعث کاهش هزینه‌های نگهداری و بهبود عملکرد شبکه می‌شود. همچنین، با داشتن ویژگی‌هایی مانند پایداری و امنیت بالا، این ماژول می‌تواند به عنوان یک راه حل امن و قابل اطمینان برای اتصال دستگاه‌های شبکه‌ای با سرعت بالا به شبکه‌های فیبر نوری استفاده شود.

در کل، ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G BX40D با ویژگی‌هایی مانند کوچک بودن، پایداری و امنیت بالا، قابلیت دوطرفه بودن، و پشتیبانی از فاصله بلند، به عنوان یک راه حل ایده‌آل برای اتصال دستگاه‌های شبکه‌ای با سرعت بالا به شبکه‌های فیبر نوری شناخته می‌شود.

 

خرید تخصصی با شبکه سورین

نام10G BX40D
نام برندسیسکو
شکل ظاهری+SFP
حداکثر پهنای باند10.3125Gbps
طول موج1330nm-TX/1270nm-RX
حداکثر فاصله40km
نوع کانکتورSimplex LC
نوع فیبرSMF
توان ارسال1dbm ~ 5dbm
حساسیت گیرنده15dBm- >
دمای کارکرد0to70°C (32 to 158°F)
DOMپشتیبانی می کند
Optical ComponentsDFB BiDi
نظر خود را بنویسید
  • تنها کاربران عضو می توانند نظر خود را بنویسند
*
*
بد
عالی