ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

خرید انواع مودم فیبر نوری هواوی و فایبرهوم

فیلتر موجودیت
فیلتر براساس مشخصات فنی
  • شکل ظاهری
  • حداکثر پهنای باند
  • طول موج
  • حداکثر فاصله
  • نوع کانکتور
  • نوع فیبر
  • DOM
فیلتر توسط سازنده

ماژول تک کور

ماژول فیبر نوری تک کور که به ماژول BiDi هم مشهور است، از تکنولوژی فیبر نوری برای انتقال داده با سرعت 1 Gbps استفاده می کند. و این یک سرعت مناسب برای انتقال داده‌های حجیم در فواصل طولانی می باشد.

BiDi مخفف کلمه Bidirectional است به این معنا که می تواند همزمان اطلاعات و داده را در یک کانال ارتباطی ارسال و دریافت نماید. این ماژول‌های فیبر نوری (ترنسیور) اغلب دارای پورت SC و LC هستند، با استفاده از کابل های فیبر نوری Single-Mode و Multiemode ارتباط بین تجهیزات شبکه (سوئیچ، روتر و مدیا کانورتور) و ماژول های تک کور برقرار می شود. ماژول های تک کور به راحتی می توانند در شبکه های LAN (Local Area Network) و WAN (Wide Area Network) مورد استفاده قرار گیرند.

همانطور که اشاره کردیم ماژول های BiDi (تک کور) به طور همزمان داده‌ها را ارسال و دریافت نمایند. برای فهم بیشتر این موضوع به مثال زیر توجه نمایید:

اگر هنگام خرید ماژول فیبر نوری تک کور GLC BX40U BIDI را انتخاب کرده باشید، باید بدانید که این ماژول داده‌ها را با طول موج  1310nm-TX ارسال و با طول موج 1550nm-RX دریافت می نماید. و در سمت مقابل می بایست ماژول فیبر نوری GLC BX40D BIDI را قرار دهید زیرا ماژول BX40D BIDI این داده ها را با طول موج 1550nm-TX ارسال و با طول موج 1310nm-RX دریافت می‌نماید.

شرکت ارتباط سازان شبکه سورین وارد کننده‌ی ماژول های فیبر نوری سیسکو با بهترین قیمت و کیفیت می باشد.

مرتب سازی بر اساس
    نمایش در هر صفحه

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX80U 1490 1570 BIDI

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX80U 1490 1570 BIDI 

    • حداکثر پهنای باند : 1Gbps 
    • طول موج : 1490nm-TX/1570nm-RX 
    • حداکثر فاصله : 80km
    29,500,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX40D BIDI

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX40D BIDI

    🔸 حداکثر پهنای باند : 1Gbps

    🔸 طول موج : 1550nm-TX/1310nm-RX

    🔸 حداکثر فاصله : 40km

    14,000,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX40U BIDI

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX40U BIDI

    🔸 حداکثر پهنای باند : 1Gbps

    🔸 طول موج : 1310nm-TX/1550nm-RX

    🔸 حداکثر فاصله : 40km

    14,000,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX 10D

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX 10D 🔸 حداکثر پهنای باند : 1000Mbps 🔸 طول موج : 1550nm-TX/1310nm-RX 🔸 حداکثر فاصله : 10km
    4,000,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX 10U

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX 10U 🔸 حداکثر پهنای باند : 1000Mbps 🔸 طول موج : 1310nm-TX/1550nm-RX 🔸 حداکثر فاصله : 10km
    4,000,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو BX 80D 1550 1490 BIDI

    ماژول فیبر نوری سیسکو BX 80D 1550 1490 BIDI 

    • حداکثر پهنای باند : 1000Mbps 
    • طول موج : 1550nm-TX/1490nm-RX 
    • حداکثر فاصله : 80km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو GE BX 10U 1310 1490

    ماژول فیبر نوری سیسکو GE BX 10U 1310 1490 

    • حداکثر پهنای باند : 1000Mbps 
    • طول موج : 1310nm-TX/1490nm-RX 
    • حداکثر فاصله : 10km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو GE BX 20u 1310 1550

    ماژول فیبر نوری سیسکو GE BX 20u 1310 1550 🔸 حداکثر پهنای باند : 1000Mbps 🔸 طول موج : 1310nm-TX/1550nm-RX 🔸 حداکثر فاصله : 20km
    تماس برای قیمت

    ماژول فیبر نوری سیسکو GE BX 10D 1490 1310

    ماژول فیبر نوری سیسکو GE BX 10D 1490 1310 🔸 حداکثر پهنای باند: 1000Mbps 🔸 طول موج: 1490nm-TX/1310nm-RX 🔸 حداکثر فاصله: 10km
    تماس برای قیمت