ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

خرید انواع مودم فیبر نوری هواوی و فایبرهوم

صفحه و کانورتور چهار پلاریته

نام: صفحه و کانورتور چهار پلاریته
طول موج: 1310/1550nm
تماس برای قیمت
وضعیت موجودی: موجود نیست
شناسه کالا در انبار: 200102003
نامصفحه و کانورتور چهار پلاریته
تعداد پورتهای فیبر2 Port SFP-Single mode, Simplex/ Duplex
انتقال دیتا20km/100m UTP
طول موج1310/1550nm
پهنای باند فیبر1.25Gbps
نامصفحه و کانورتور چهار پلاریته
تعداد پورتهای فیبر2 Port SFP-Single mode, Simplex/ Duplex
انتقال دیتا20km/100m UTP
طول موج1310/1550nm
پهنای باند فیبر1.25Gbps
نظر خود را بنویسید
*
*
بد
عالی