ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

خرید انواع مودم فیبر نوری هواوی و فایبرهوم

فیلتر براساس مشخصات فنی
  • شکل ظاهری
  • تعداد پورت شبکه
  • حداکثر پهنای باند
  • نوع سوییچ
  • POE
  • طول موج
  • حداکثر فاصله
  • قابلیت stakable
  • Uplinks
  • پروتکل مسیریابی
  • نوع کانکتور
  • نوع فیبر
  • توان ارسال
  • حافظه DRAM
  • حساسیت گیرنده
  • Flash Memory
  • دمای کارکرد
  • DOM
  • سرعت انتقال داده
  • DRAM Memory
  • پروتکل های مدیریتی
  • Flash Memory
  • Optical Components
  • Data Link Protoco
  • Receiver type
  • حداکثر تعداد کانال در G.711
  • حداکثر تعداد کانال در HighComplexity Codecs
  • حداکثر تعداد کانال در MediumComplexity Codecs
  • طول کابل

سیسکو

مرتب سازی بر اساس
    نمایش در هر صفحه

    ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP 40G LR4

    ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP 40G LR4 

    • حداکثر پهنای باند : 44.6Gbps (4x 11.2Gbps) 
    • طول موج : 1310nm 
    • حداکثر فاصله : 10km
    89,500,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G ZR

    ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G ZR

    • حداکثر پهنای باند : 11.3Gbps
    •  طول موج : 1550nm
    •  حداکثر فاصله : 80km
    55,500,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX80U 1490 1570 BIDI

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX80U 1490 1570 BIDI 

    • حداکثر پهنای باند : 1Gbps 
    • طول موج : 1490nm-TX/1570nm-RX 
    • حداکثر فاصله : 80km
    29,500,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو 10G BX 40D

    ماژول فیبر نوری سیسکو 10G BX 40D

    • حداکثر پهنای باند : 10.3125Gbps
    • طول موج : 1330nm-TX/1270nm-RX
    • حداکثر فاصله : 40km
    27,500,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو 10G BX 40U

    ماژول فیبر نوری سیسکو 10G BX 40U

    • حداکثر پهنای باند : 10.3125Gbps
    • طول موج : 1270nm-TX/1330nm-RX
    • حداکثر فاصله : 40km
    27,500,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G ER 40

    ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G ER 40

    • حداکثر پهنای باند : 11.3Gbps
    • طول موج : 1310nm
    • حداکثر فاصله : 40km
    23,500,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP 40G SR4

    ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP 40G SR4 

    • حداکثر پهنای باند : 42Gbps (4x 10.5Gbps) 
    • طول موج : 850nm 
    • حداکثر فاصله : 150m@OM4, 100m@OM3
    22,000,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC ZX SMD 80km

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC ZX SMD 80km 

    • حداکثر پهنای باند : 1000Mbps 
    • طول موج : 1550nm 
    • حداکثر فاصله : 80km
    15,000,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX40D BIDI

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX40D BIDI

    🔸 حداکثر پهنای باند : 1Gbps

    🔸 طول موج : 1550nm-TX/1310nm-RX

    🔸 حداکثر فاصله : 40km

    14,000,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX40U BIDI

    ماژول فیبر نوری سیسکو GLC BX40U BIDI

    🔸 حداکثر پهنای باند : 1Gbps

    🔸 طول موج : 1310nm-TX/1550nm-RX

    🔸 حداکثر فاصله : 40km

    14,000,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G BXD I

    ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G BXD I

    • حداکثر پهنای باند : 11.3168Gbps
    • طول موج : 1330nm-TX/1270nm-RX
    • حداکثر فاصله : 10km
    12,000,000 ریال

    ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G BXU I

    ماژول فیبر نوری سیسکو SFP 10G BXU I

    • حداکثر پهنای باند : 11.3168Gbps
    • طول موج : 1270nm-TX/1330nm-RX
    • حداکثر فاصله : 10km
    12,000,000 ریال