ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

فیلتر موجودیت
فیلتر براساس مشخصات فنی
 • نوع رک
 • تعداد یونیت
 • عمق
 • تعداد پورت

رک شبکه (Network Rack)

رک شبکه (Network Rack) یک ساختار فلزی یا یک کمد فلزی با شیارهای عمودی هستند که برای نصب، مدیریت و سازماندهی دستگاه‌ها و تجهیزات شبکه استفاده می‌شوند. این تجهیزات شامل سوئیچ‌های شبکه، روترها، سرورها، پچ پنل‌ها، کابل‌های شبکه و دستگاه‌های متعدد دیگری است که برای ارتباطات شبکه استفاده می‌شوند. از رک‌های شبکه برای سازماندهی و نظم دادن به تجهیزات، حفاظت از آن‌ها، و همچنین افزایش بهره‌وری و کارایی شبکه استفاده می‌شود.

Rackها به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا اجازه دهند تجهیزات شبکه به‌طور منظم در یک مکان قرار بگیرند و با استفاده از رک‌ها می‌توان دسترسی به تجهیزات شبکه برای نگهداری، تعمیر و ارتقاء به راحتی انجام شود و بهره‌وری و عملکرد شبکه بهبود یابد.طراحی‌های خاصی برای افزایش جریان هوا و خنک‌کنندگی در این رک‌ها استفاده می‌شود تا از گرمای تولید شده توسط تجهیزات جلوگیری شود و عمر آن‌ها افزایش یابد. رک‌ها به صورت دیواری و یا ایستاده طراحی شده‌اند. این رک‌ها معمولاً اندازه (عمق و ارتفاع) استانداردی دارند و ارتفاعی بین 5U (یونیت) تا 48U دارند. هر یک یونیت (U) ارتفاع تقریبی 44.45 میلی‌متر (1.75 اینچ) را نشان می‌دهد.

توجه داشته باشید که رک یک تجهیز Passive و چارچوبی است که فقط برای نصب و سازماندهی تجهیزات الکترونیکی و شبکه استفاده می‌شود.

مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  نگهدارنده کابل رک

  نگهدارنده کابل رک

  • تعداد یونیت : 1U / 2U
  تماس برای قیمت

  بلنک باریک رک

  تماس برای قیمت

  سینی ثابت عمق 100

  تماس برای قیمت

  نبشی عمودی رک

  تماس برای قیمت

  پاور ماژول 3 پورت

  تماس برای قیمت