ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

تک گوش

هدست تک‌گوش یا Mono headset یک نوع هدست است که فقط یک اسپیکر و یک میکروفون دارد و بر روی یک گوش استفاده می‌شود. در مقابل، هدست دوگوش یا Stereo headset دو اسپیکر دارد که بر روی هر دو گوش قرار می‌گیرد.

هدست تک‌گوش برای مواردی که نیاز به گوش دادن به محیط پیرامون و همچنین انجام مکالمات استفاده می‌شود. این نوع هدست‌ها در محیط‌هایی که نیاز به ارتباط مستمر با دیگران دارید و به طور همزمان قادر به شنیدن صداهای محیطی هستید، مفید هستند. برخی از موارد استفاده از هدست تک‌گوش عبارتند از:

  1. مراکز تماس و مراکز خدمات مشتری: در محیط‌هایی که نیاز به برقراری تماس‌های مکالمه‌ای دارید، هدست تک‌گوش می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. کارمندان مراکز تماس و خدمات مشتری می‌توانند هدست تک‌گوش را بر روی گوش خود قرار دهند و به طور همزمان با صحبت کردن با مشتریان، صداهای محیطی را هم بشنوند.

  2. استفاده در محیط‌های نویزی: هدست تک‌گوش می‌تواند در محیط‌هایی که نویز زیادی وجود دارد، کاربران را به خوبی به صداهای تماس و ارتباطات کمک کند. با قرار دادن هدست تک‌گوش بر روی گوشی، می‌توانید به صورت بهتری مکالمه کنید و تداخل با نویزهای محیطی را کاهش دهید.

  3. استفاده در محیط‌های حرکتی: به دلیل اینکه هدست تک‌گوش فقط روی یک گوش قرار می‌گیرد، برای استفاده در محیط‌های حرکتی مناسب است. مثلاً در حین رانندگی، می‌توانید هدست تک‌گوش را بر روی گوش خود قرار داده و به تماس‌ها گوش دهید و صحبت کنید، در حالی که هنوز قادر به شنیدن صداهای محیطی هستید.

در بازار موجود، تولیدکنندگان متعددی هدست‌های تک‌گوش را عرضه می‌کنند. شما می‌توانید بر اساس نیازها و بودجه خود، از بین این گزینه‌ها انتخاب کنید.

مرتب سازی بر اساس
    نمایش در هر صفحه