ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

انبار گردانی سورین نت

اعلامیه حریم خصوصی

ارتباط سازان شبکه سورین با تاکید بر احترامی که برای حریم خصوصی کاربران خود قائل است، برای خرید، نظرسنجی و یا استفاده از برخی امکانات وب‌ سایت خود اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدمات امن تری را به کاربران خود ارائه دهد. برای تایید و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که تمامی فعالیت‌های ارتباط سازان شبکه سورین قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران صورت می‌گیرد و در طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، به همین جهت وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم و ضروری است. لازم به ذکر است که تمام مکاتبات و پاسخ های شرکت از طریق آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند صورت می‌گیرد.

بنابراین درج اطلاعات تماس توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها می باشد و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشند، ارتباط سازان شبکه سورین جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

ارتباط سازان شبکه سورین برای اطلاع ‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها برای اعضای وب‌ سایت ایمیل یا پیامک ارسال می نماید. در صورتی که کاربران تمایلی به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه ارتباط سازان شبکه سورین را در پروفایل خود لغونماید. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

توجه داشته باشید که 02158772 و 02186196033 شمارهای است که ارتباط سازان شبکه سورین از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ( اس‌ام‌اس ) ارسال می‌نماید. همچنین این شمارها، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه ارتباط سازان شبکه سورین را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.
ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان ارتباط سازان شبکه سورین، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام ارتباط سازان شبکه سورین است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  info@surinnet.com اطلاع دهید.

ارتباط سازان شبکه سورین ممکن است نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، ارتباط سازان شبکه سورین می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

کاربران ضمن استفاده از خدمات وب ‌سایت ارتباط سازان شبکه سورین، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به ارتباط سازان شبکه سورین اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.
باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سوء استفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه ارتباط سازان شبکه سورین را از خود سلب می‌کند. ارتباط سازان شبکه سورین هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای ارتباط سازان شبکه سورین وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که ارتباط سازان شبکه سورین همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌سازی آنها را فراهم می‌نماید. در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های شبکه سورین ندارید، می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.
ارتباط سازان شبکه سورین برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.