ای-نماد عضو نظام صنفی اتاق بازرگانی

خرید انواع مودم فیبر نوری هواوی و فایبرهوم

فیلتر موجودیت
فیلتر براساس مشخصات فنی
  • نوع کانکتور
  • نوع پالیش
  • نوع فیبر
  • شکل بدنه

آداپتور سینگل مود

آداپتور سینگل مود (Single-Mode Adapter) برای اتصال به کانکتورهای فیبر نوری سینگل مود استفاده می‌شود.

ویژگی‌ آداپتور سینگل مود:

  • کانکتورهای سینگل مود
  • کاهش افت انتقال
  • محفاظت از اتصالات
  • سازگاری با شبکه‌های سینگل مود

 

مرتب سازی بر اساس
    نمایش در هر صفحه

    آداپتور سینگل مود فیبر نوری SC SC SM DX UPC

    آداپتور سینگل مود فیبر نوری SC SC SM DX UPC

    • نوع کانکتور : SC-SC
    • نوع پالیش : UPC
    • شکل بدنه : Duplex
    1,400,000 ریال

    آداپتور سینگل مود فیبر نوری SC SC SM DX APC

    آداپتور سینگل مود فیبر نوری SC SC SM DX APC

    • نوع کانکتور: SC-SC
    • نوع پالیش: APC
    • شکل بدنه: Duplex
    1,400,000 ریال

    آداپتور سینگل مود فیبر نوری SC SC SM SX APC

    آداپتور سینگل مود فیبر نوری SC SC SM SX APC

    • نوع کانکتور: SC-SC
    • نوع پالیش; APC
    • شکل بدنه: Simplex
    70,000 ریال

    آداپتور سینگل مود فیبر نوری SC SC SM SX UPC

    آداپتور سینگل مود فیبر نوری SC SC SM SX UPC

    • نوع کانکتور: SC-SC
    • نوع پالیش: UPC
    • شکل بدنه: Simplex
    70,000 ریال

    آداپتور سینگل مود فیبر نوری LC LC SM DX UPC

    آداپتور سینگل مود فیبر نوری LC LC SM DX UPC

    • نوع کانکتور: LC-LC
    • نوع پالیش: UPC
    • شکل بدنه: Duplex
    تماس برای قیمت

    آداپتور سینگل مود فیبر نوری LC SC SM SX UPC

    آداپتور سینگل مود فیبر نوری LC SC SM SX UPC

    • نوع کانکتور: LC-SC
    • نوع پالیش: UPC
    • شکل بدنه: Simplex
    تماس برای قیمت

    آداپتور سینگل مود فیبر نوری FC FC SM DX UPC

    آداپتور سینگل مود فیبر نوری FC FC SM DX UPC

    • نوع کانکتور: FC-FC
    • نوع پالیش: UPC
    • شکل بدنه: Duplex
    تماس برای قیمت

    آداپتور سینگل مود فیبر نوری FC FC SM SX UPC

    آداپتور سینگل مود فیبر نوری FC FC SM SX UPC

    • نوع کانکتور: FC-FC
    • نوع پالیش: UPC
    • شکل بدنه: Simplex
    تماس برای قیمت

    آداپتور سینگل مود فیبر نوری FC SC SM SX UPC

    آداپتور سینگل مود فیبر نوری FC SC SM SX UPC

    • نوع کانکتور: FC-SC
    • نوع پالیش: UPC
    • شکل بدنه: Simplex
    تماس برای قیمت

    آداپتور سینگل مود فیبر نوری FC LC SM SX UPC

    آداپتور سینگل مود فیبر نوری FC LC SM SX UPC

    • نوع کانکتور: FC-LC
    • نوع پالیش: UPC
    • شکل بدنه: Simplex
    تماس برای قیمت

    آداپتور سینگل مود فیبر نوری LC LC SM QUAD UPC

    آداپتور سینگل مود فیبر نوری LC LC SM QUAD UPC

    • نوع کانکتور: LC-LC
    • نوع پالیش: UPC
    • شکل بدنه: Quad
    تماس برای قیمت

    آداپتور سینگل مود فیبرنوری DIN DIN SM SX UPC

    آداپتور سینگل مود فیبرنوری DIN DIN SM SX UPC

    • نوع کانکتور: DIN-DIN
    • نوع پالیش: UPC
    • شکل بدنه: Simplex
    تماس برای قیمت